UA-139466830-1
adanaliyik.net

Sarıçam Azerbaycan bayrakları ile donatıldı

Spread the love

ADANA’DA Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Ermenistan’ın Azerbaycan topraklarına saldırması üzerine Azerbaycan tarafından başlatılan operasyonlara destek vermek amacıyla Belediye Binası ve İlçe merkezinde birçok alanda Türk Bayrağının yanına Azerbaycan Bayrağının da asılması talimatını verdi. Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, “Sarıçam’da, Azerbaycan ve Türk Bayrağı birlikte dalgalanıyor. Bir millet iki devlet olarak, Can Azerbaycan’ın her zaman […]

Spread the love

ADANA’DA Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Ermenistan’ın Azerbaycan topraklarına saldırması üzerine Azerbaycan tarafından başlatılan operasyonlara destek vermek amacıyla Belediye Binası ve İlçe merkezinde birçok alanda Türk Bayrağının yanına Azerbaycan Bayrağının da asılması talimatını verdi.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, “Sarıçam’da, Azerbaycan ve Türk Bayrağı birlikte dalgalanıyor. Bir millet iki devlet olarak, Can Azerbaycan’ın her zaman yanındayız. Kardeşlerimize desteğimizi göstermek için Belediye Binamız ile Bayraklı Parkımıza Türk Bayrağı ve Azerbaycan Bayrağımızı astık. Her zaman Azerbaycanlı kardeşlerimizin ve tüm mazlumların yanında olduk” dedi. Uludağ, “Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Ermenistan’ın, kardeş ülke Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesinde yaptığı saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Yüreğimiz, Azerbaycanlı kardeşlerimizle birlikte atıyor. Hain saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/guney/2020/10/08/saricam-azerbaycan-bayraklari-ile-donatildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: