UA-139466830-1
adanaliyik.net

Amacımız manevi değerlere bağlı nesil yetiştirmek

Spread the love

Adana İl Müftüsü Mehmet Taşcı, Kur’an kurslarında eğitim gören kursiyerleri ziyaret etti. Müftü Taşçı, ilk olarak Çukurova Belediye Evleri Kuran Kursu 4-6 yaş çocukları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Çukurova Müftüsü Kadir Demirlenk’ten bilgiler alan Mehmet Taşcı, daha sonra Çukurova Hacı Nimet Ortakaya Kur’an Kursu ve İhtiyaç Odaklı Kursunu ve Seyhan Bakırlar Camii Kuran Kursu […]

Amacımız manevi değerlere bağlı nesil yetiştirmek
Spread the love

Adana İl Müftüsü Mehmet Taşcı, Kur’an kurslarında eğitim gören kursiyerleri ziyaret etti.

Müftü Taşçı, ilk olarak Çukurova Belediye Evleri Kuran Kursu 4-6 yaş çocukları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Çukurova Müftüsü Kadir Demirlenk’ten bilgiler alan Mehmet Taşcı, daha sonra Çukurova Hacı Nimet Ortakaya Kur’an Kursu ve İhtiyaç Odaklı Kursunu ve Seyhan Bakırlar Camii Kuran Kursu 4-6 yaş grubu ile yetişkin Kur’an kurslarını ziyaret etti.

Adana İl Müftüsü Mehmet Taşcı, “Çocuklarımıza maşallah, motivasyonları gayet iyi. Hoş bir ortamla karşılaştık. Genel olarak baktık gördük. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Müftülük olarak bütün amacımız dinine canı gönülden bağlı, namazını kılan, abdestli, İslam ahlaklıyla ahlaklanmış, haramı, helali bilen, milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil yetiştirmektir. Adana’da, Kur’an-ı Kerim’i okumayı bilmeyen kimse kalmasın diye çaba gösteriyoruz” dedi.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/adana/2022/12/15/muftu-tasci-amacimiz-manevi-degerlere-bagli-nesil-yetistirmek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ