UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana’da toplu taşımada nakit dönemi sona eriyor

Spread the love

Adana’da 1 Şubat’tan itibaren dolmuş ve özel halk otobüslerinin nakit ödeme almayacağı ödemelerin Kent Kart, temassız kredi kartı ve banka kartı ile sağlanacağı bildirildi. IHA’da yer alan habere göre, Adana Büyükşehir Belediyesi, dolmuş ve özel halk otobüslerinin 1 Şubat’tan itibaren nakit ödeme almayacağını duyurdu. Yapılan açıklamada:”1 Şubat 2023 tarihinden itibaren dolmuş ve özel halk otobüslerinde […]

Adana’da toplu taşımada nakit dönemi sona eriyor
Spread the love

Adana’da 1 Şubat’tan itibaren dolmuş ve özel halk otobüslerinin nakit ödeme almayacağı ödemelerin Kent Kart, temassız kredi kartı ve banka kartı ile sağlanacağı bildirildi.

IHA’da yer alan habere göre, Adana Büyükşehir Belediyesi, dolmuş ve özel halk otobüslerinin 1 Şubat’tan itibaren nakit ödeme almayacağını duyurdu. Yapılan açıklamada:”1 Şubat 2023 tarihinden itibaren dolmuş ve özel halk otobüslerinde nakit ödemeyle yolculuk yapılamayacaktır. Ödemeler sadece Kent Kart, temassız kredi kartı ve banka kartı ile sağlanacaktır. Lütfen daha konforlu bir yolculuk için biniş kartlarınızı yolculuk öncesi temin ediniz”denildi.

Content retrieved from: https://www.aksam.com.tr/guncel/adanada-toplu-tasimada-nakit-donemi-sona-eriyor/haber-1339935.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ