UA-139466830-1
adanaliyik.net

MHP’den “Fiyatlar aşağı çekilsin” ziyaretleri

Spread the love

Başkan Bünyamin Avcı, İl Başkan Yardımcısı Sayım Azmaz ile birlikte yaptığı ziyaretlerden biri de Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç oldu. Başkan Avcı, gerçekleştirdiği ziyaretlerde, bir süredir döviz kurunda ekonomi gerçekleriyle bağdaşmayan artışlar yaşandığını, bunun gayri milli iç ve dış lobilerce de körüklendiğini, beraberinde pek çok mal ve hizmette zam furyasının meydana geldiğini, neticede […]

Spread the love

Başkan Bünyamin Avcı, İl Başkan Yardımcısı Sayım Azmaz ile birlikte yaptığı ziyaretlerden biri de Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç oldu.

Başkan Avcı, gerçekleştirdiği ziyaretlerde, bir süredir döviz kurunda ekonomi gerçekleriyle bağdaşmayan artışlar yaşandığını, bunun gayri milli iç ve dış lobilerce de körüklendiğini, beraberinde pek çok mal ve hizmette zam furyasının meydana geldiğini, neticede tüm vatandaşların mağdur olduğunu söyledi.

Hükümetin açıkladığı ekonomik programla beraber döviz kurunun Türk Lirası karşısında tekrar gerilediğini belirten Avcı, “Köpürtülen fiyatların inmesi lazım. Tüketiciyi ezen fiyat artışları piyasa istikrarını da zedeliyor. Biliyoruz ki sizler de, halkımız da bundan rahatsız. Sizlerin, firmalarımızın desteği önemli” dedi.

ADASO Başkanı Zeki Kıvanç da; hükümetin yeni ekonomik programından umutlu olduklarını, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çabasını takdirle karşıladıklarını belirttiler.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/adana/2021/12/27/mhpden-fiyatlar-asagi-cekilsin-ziyaretleri.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ