UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana diken üstünde

Spread the love

Önceki akşamki deprem Adana’da fiziki yıkıma yol açmasa da ‘psikolojik yıkım’ oldu. Hasar tespit çalışmalarının ardından evlerine yerleşen Adanalılar yeniden sokaklara döküldü. Hatay’da meydana gelen 6.4 büyüklüğündeki yeni deprem Adana’da da paniğe neden oldu. Hasar tespit çalışmalarının ardından evlerine yerleşen vatandaşlar yeniden sokaklara döküldü. Vatandaşlar araçlarına binerek toplanma merkezlerine akın etti. Deprem bilimcilerin ‘Adana’da da […]

Adana diken üstünde
Spread the love

Önceki akşamki deprem Adana’da fiziki yıkıma yol açmasa da ‘psikolojik yıkım’ oldu. Hasar tespit çalışmalarının ardından evlerine yerleşen Adanalılar yeniden sokaklara döküldü.

Hatay’da meydana gelen 6.4 büyüklüğündeki yeni deprem Adana’da da paniğe neden oldu. Hasar tespit çalışmalarının ardından evlerine yerleşen vatandaşlar yeniden sokaklara döküldü. Vatandaşlar araçlarına binerek toplanma merkezlerine akın etti. Deprem bilimcilerin ‘Adana’da da deprem olabilir’ açıklamaları, geceyi sokakta geçiren vatandaşların korkusunu daha derinleştirdi.

Hastaneye tahliye

Kahramanmaraş ve Hatay depremleri sonrası Adana’daki Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’nde, ana binanın kolonlarında yorgunluk tespit edilince hastaların tahliyesine karar verildi.

 

Content retrieved from: https://www.yenisafak.com/gundem/adana-diken-ustunde-hataydaki-deprem-psikolojik-yikima-neden-oldu-4509828?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ