UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana Sanayi Odasından Ankara’da ki Adanalı gençlere destek

Spread the love

Adanalılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nde bilgisayar sevinci yaşanıyor.

Adanalılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Yunus Sakarya Adana Sanayi Odası ziyareti sırasında Oda başkanı Zeki Kıvanç tarafından taahhüt edilen bilgisayarlar Ankara’da bulunan dernek genel merkezine geldi.

Adanalılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Yunus Sakarya, “Ankara’da yaşayan ve Ankara’da eğitimini sürdürmekte olan Adanalı gençlerin derneğimize daha sık gelmelerini sağlamak adına derneğimizde bilgisayar merkezi açmak istiyoruz. Gençlerin bilgisayar isteklerine cevap vermek ve derneğin çekim merkezi haline gelebilmesi için bilgisayar destekli bir çalışma ortamı kurduk. Gençler okuldan sonra ve haftasonu derneğimize gelerek derslerini bilgisayar üzerinden araştırabilecekler ve en doğru bilgiye kavuşabilecekler. Derneğimize 3 adet bilgisayar ve bir yazıcı bağışlayan Adana Sanayi Odası ve Kıvanç Tekstil Yönetim kurulu başkanı Zeki Kıvanç bey’e teşekkür ederiz.

Sakarya, “Öte yandan yine derneğimiz üyelerinin de görev yaptığı TBBM Genel Kurul ilk yardım merkezindeki sağlık personellerinin kullanması için Kıvanç Tekstil tarafından imalat edilen maskelerden 500 adet göndermesi bizleri onurlandırmıştır. Bu maskelerden 100 adeti Gazi Üniversitesi tıp fakültesi Hastanesi’ne, 100 tanesi Ankara Güven Hastanesi Doktor ve Hemşirelerine verilmiştir. Bu onurlu davranışlarından dolayı Kıvanç Tekstil çalışanlarına ve yönetim kuruluna Ankara’da yaşayan hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ