UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana Ülkü Ocakları’ndan KIZILAY’a kan bağışı

Spread the love

Adana Ülkü Ocakları, çok önemli bir etkinliğe daha imza attı. Farkındalık yaratmak ve Kan Bağışı’nda bulunmak için kolları sıvayan Cem Tutsoy başkanlığındaki Adana Ülkü Ocakları mensubu 150 Ülkücü, Kızılay’a kan bağışında bulundu. Türk Kızılay’ı Adana Şubesi tarafından başlatılan, “Bağışlanan her kan, kurtarılan 3 can” başlıklı Kan Bağışı Kampanyası’na katılan Ülkü Ocakları mensuplarına sertifika verildi. Adana […]

Adana Ülkü Ocakları’ndan KIZILAY’a kan bağışı
Spread the love

Adana Ülkü Ocakları, çok önemli bir etkinliğe daha imza attı.

Farkındalık yaratmak ve Kan Bağışı’nda bulunmak için kolları sıvayan Cem Tutsoy başkanlığındaki Adana Ülkü Ocakları mensubu 150 Ülkücü, Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Türk Kızılay’ı Adana Şubesi tarafından başlatılan, “Bağışlanan her kan, kurtarılan 3 can” başlıklı Kan Bağışı Kampanyası’na katılan Ülkü Ocakları mensuplarına sertifika verildi.

Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy; kan bağışının çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “Türk Kızılay’ı savaşta ve barışta insanların kan ihtiyaçlarına cevap veren, çok önemli ve hayati bir kuruluştur.

Hepimizin bir gün kan bağışına ihtiyaç duyacağımız bir gerçektir. Kan bağışı hem kendi sağlığımız hem de bir vatandaşımızın sağlığına kavuşması için çok önemli.

Kan stoklarının hazır olması; özellikle terörle mücadele eden Mehmetçik ve Güvenlik Görevlilerimizin ihtiyaç duymaları halinde acil olarak sağlanması açısından da büyük önem taşıyor. Bu nedenle; Türk Kızılay’ı Adana Şubesi’nin Duygu Cafe önünde açtığı standa gelerek, teşkilat mensubu arkadaşlarımızla birlikte kan bağışında bulunduk. Kızılay’a kanımız, vatana canımız feda olsun’ şiarıyla hareket eden tüm Ülkücüleri kutluyorum. Belirli aralıklarla Kan bağışında bulunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Content retrieved from: https://www.habereguven.com/adana-ulku-ocaklarindan-kizilaya-kan-bagisi/.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ