UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana Valisi Süleyman Elban’dan maske ve sosyal mesafe uyarısı

Spread the love

Adana’da artan koronavirüs vakalarını önlemek amacıyla sokağa çıkan Adana Valisi Süleyman Elban, vatandaşları maske ve sosyal mesafe kuralları için uyardı. Sabah erken saatlerde Büyüksaat ve Karasoku Mahallesi’ne gelen, Vali Süleyman Elban ve İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, bölgedeki esnaf ve vatandaşları maske ile sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyardı. Artan koronavirüs vakalarının önüne geçilmesinde maske takmanın […]

Spread the love

Adana’da artan koronavirüs vakalarını önlemek amacıyla sokağa çıkan Adana Valisi Süleyman Elban, vatandaşları maske ve sosyal mesafe kuralları için uyardı.

Sabah erken saatlerde Büyüksaat ve Karasoku Mahallesi’ne gelen, Vali Süleyman Elban ve İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, bölgedeki esnaf ve vatandaşları maske ile sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyardı.

Artan koronavirüs vakalarının önüne geçilmesinde maske takmanın öneminden bahseden Elban, vatandaşlarla sohbet etti. Bu sırada polisler ellerindeki uyarı broşürleri ve maskeleri vatandaşlara dağıttı.

İçişleri ve Sağlık Bakanlığı’nın pandemi konusunda çok ciddi çalışmaları olduğunu söyleyen Elban, “Vatandaşlarımız gözlemlediğimiz kadarıyla kurallara uygun hareket ediyor. Sosyal mesafe ve maske kuralına uyarsak elde ettiğimiz kazanımları kaybetmeyiz” dedi.

Content retrieved from: https://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/adana/merkez/adana-valisi-suleyman-elbandan-maske-ve-sosyal-41584434.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ