UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana ve Kahramanmaraş’ta yoğun kar: 6 ilçede okullar tatil

Spread the love

Adana’da başlayan kar yağışı nedeniyle Tufanbeyli ve Saimbeyli ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi. Engelli ve hamile kamu personelin de idari izinli sayılacağı belirtildi. Adana’nın Tufanbeyli’nin tamamında, Feke’de tüm taşımalı eğitimde ve merkez dışındaki tüm okullarda; Saimbeyli’de ulaşım sorunu oluşturabilecek taşımalı eğitim güzergahları ile köylerde, Aladağ’da taşımalı eğitim merkezlerinde eğitim öğretime 1 gün süreyle ara […]

Adana ve Kahramanmaraş’ta yoğun kar: 6 ilçede okullar tatil
Spread the love

Adana’da başlayan kar yağışı nedeniyle Tufanbeyli ve Saimbeyli ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi. Engelli ve hamile kamu personelin de idari izinli sayılacağı belirtildi.

Adana’nın Tufanbeyli’nin tamamında, Feke’de tüm taşımalı eğitimde ve merkez dışındaki tüm okullarda; Saimbeyli’de ulaşım sorunu oluşturabilecek taşımalı eğitim güzergahları ile köylerde, Aladağ’da taşımalı eğitim merkezlerinde eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verildi. Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde de olumsuz hava koşulları ve yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün süreyle ara verildi.

AFŞİN’DE KAR TATİLİ

Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Afşin ilçe Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, Kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle ilçe genelinde eğitim öğretime 21 Aralık Çarşamba günü ara verildiği belirtildi

Content retrieved from: https://www.hurriyet.com.tr/gundem/adana-ve-kahramanmarasta-yogun-kar-3-ilcede-okullar-tatil-42190975.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ