UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana’da depremzedeler için dayanışma konseri düzenlendi

Spread the love

Adana’da, Terennüm İyilik Korosu, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen afetzedeler için sahne aldı. Depremzedeler için dayanışma konserleri kapsamında Türkiye turnesi başlatan koro, Seyhan ilçesindeki bir alışveriş merkezinde konser verdi. Orkestra şefliğini Ahmet Baran’ın yaptığı dayanışma konserinde 40’ı solist, 110 kişi yer aldı. Konserde, Türk müziğinin seçkin parçaları seslendirildi. Konserden elde edilen gelirin, […]

Adana’da depremzedeler için dayanışma konseri düzenlendi
Spread the love

Adana’da, Terennüm İyilik Korosu, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen afetzedeler için sahne aldı.

Depremzedeler için dayanışma konserleri kapsamında Türkiye turnesi başlatan koro, Seyhan ilçesindeki bir alışveriş merkezinde konser verdi.

Orkestra şefliğini Ahmet Baran’ın yaptığı dayanışma konserinde 40’ı solist, 110 kişi yer aldı. Konserde, Türk müziğinin seçkin parçaları seslendirildi.

Konserden elde edilen gelirin, depremzedelerin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılacağı belirtildi.

Koronun turne kapsamında, İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir ve Antalya’da düzenleyeceği konserler 21 Mayıs’ta sona erecek.

Content retrieved from: https://www.haberekspres.com.tr/genel/adanada-depremzedeler-icin-dayanisma-konseri-duzenlendi-h159815.html.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ