UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana’da hasarsız raporu verilen evin tavanı yıkıldı

Spread the love

Adana’da yaşanan depremler sonrasında hasarsız raporu verilen müstakil evin tavanı yıkıldı. Ev sahibi Mustafa Elmas, “Eşim yatakları kaldırırken duvar birden bire çöktü. Hepimiz evden kaçtık” dedi. 6 Şubat Kahramanmaraş 7.7 ve 7.4’lük asrın felaketi olarak nitelendirilen depremlerin ardından Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Gülbahçesi Mahallesi’ndeki bir müstakil eve de hasarsız raporu verildi. 5 çocuk babası olan […]

Adana’da hasarsız raporu verilen evin tavanı yıkıldı
Spread the love

Adana’da yaşanan depremler sonrasında hasarsız raporu verilen müstakil evin tavanı yıkıldı. Ev sahibi Mustafa Elmas, “Eşim yatakları kaldırırken duvar birden bire çöktü. Hepimiz evden kaçtık” dedi.

6 Şubat Kahramanmaraş 7.7 ve 7.4’lük asrın felaketi olarak nitelendirilen depremlerin ardından Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Gülbahçesi Mahallesi’ndeki bir müstakil eve de hasarsız raporu verildi. 5 çocuk babası olan Mustafa Elmas (42) ve karısının yaşadığı evin tavanı biranda yıkıldı. Elmas, bunun üzerine çocukları ve eşiyle birlikte dışarı çıktı. Eve girmekte korkan Elmas ailesi zor durumda kaldı.

Eşinin bayram temizliği yaptığı sırada tavanın yıkıldığını belirten Mustafa Elmas,” Eşim yatakları kaldırırken duvar birden bire çöktü. Yetkilileri arıyorum, kimse ben karışmıyorum diyerek yardımcı olmuyor. Yıkıldığı an odada kimse yoktu, sonra hepimiz evden kaçtık. Damın üzerine çıkarsan dam direk çöker. Kalacak yerimizde yok” sözlerine yer verdi. – ADANA

Kaynak: İHA

Content retrieved from: https://www.sondakika.com/haber/haber-adana-da-hasarsiz-raporu-verilen-evin-tavani-yikil-16044345/.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ