UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana’da iki kişiye tüfeklerle saldırıp kendi araçlarını yaktılar

Spread the love

Adana’da motosikletli iki kişiyi önce kovalayıp ardından tüfeklerle ateş açtılar. Ardından kullandıkları aracı ateşe veren şüpheliler olay yerinden kaçtı. Adana’da motosikletli iki kişiyi panelvan ile kovalayıp, av tüfeği, tabanca ve Kalaşnikof marka piyade tüfeğiyle de ateş açan şüpheliler, daha sonra kullandıkları aracı ateşe verip, izlerini kaybettirdi. Polisin olay yerinde yaptığı incelemede silahlara ait boş kartuş […]

Adana’da iki kişiye tüfeklerle saldırıp kendi araçlarını yaktılar
Spread the love

Adana’da motosikletli iki kişiyi önce kovalayıp ardından tüfeklerle ateş açtılar. Ardından kullandıkları aracı ateşe veren şüpheliler olay yerinden kaçtı.

Adana’da motosikletli iki kişiyi panelvan ile kovalayıp, av tüfeği, tabanca ve Kalaşnikof marka piyade tüfeğiyle de ateş açan şüpheliler, daha sonra kullandıkları aracı ateşe verip, izlerini kaybettirdi. Polisin olay yerinde yaptığı incelemede silahlara ait boş kartuş ve kovanlar bulundu.

DHA

Content retrieved from: https://www.gazeteilksayfa.com/adanada-iki-kisiye-tufeklerle-saldirip-kendi-araclarini-yaktilar-165716h.htm.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ