UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana’daki yaralı 49 depremzede ve 25 refakatçi TSK uçağıyla İstanbul’a getirildi

Spread the love

Adana’daki yaralı 49 depremzede ve 25 refakatçi TSK uçağıyla İstanbul’a getirildi Kahramanmaraş merkezli olarak meydana gelen depremde enkaz altından yaralı olarak kurtulan 49 depremzede ve 25 refakatçi Adana’dan kalkan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait uçakla İstanbul Atatürk Havalimanı’na getirildi. Yaralılar burada hazırda bekleyen ambulanslarla tedavi altına alınmak üzere çevre hastanelere kaldırıldı. Mehmetçik depremzedelerin yanında Adana’da deprem […]

Adana’daki yaralı 49 depremzede ve 25 refakatçi TSK uçağıyla İstanbul’a getirildi
Spread the love

Adana’daki yaralı 49 depremzede ve 25 refakatçi TSK uçağıyla İstanbul’a getirildi

Kahramanmaraş merkezli olarak meydana gelen depremde enkaz altından yaralı olarak kurtulan 49 depremzede ve 25 refakatçi Adana’dan kalkan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait uçakla İstanbul Atatürk Havalimanı’na getirildi. Yaralılar burada hazırda bekleyen ambulanslarla tedavi altına alınmak üzere çevre hastanelere kaldırıldı.

Mehmetçik depremzedelerin yanında

Adana’da deprem bölgesindeki enkaz altından kurtarma çalışmalarını tüm gücüyle sürdüren Türk Silahlı Kuvvetleri bir yandan da tahliye işlerini aralıksız devam ettiriyor. Adana’daki enkaz altından kurtarılan 49 yaralı depremzede ve 25 refakatçi Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait askeri uçakla Atatürk Havalimanı’na getirildi. Yaralılar burada hazırda bekleyen sağlık ekiplerine teslim edildi. Askerler yaralıların uçaktan indirilip ambulansa bindirilmesi anında sağlık ekiplerine yardım etti.

Kaynak: İHA

Content retrieved from: https://www.sondakika.com/haber/haber-adana-daki-yarali-49-depremzede-ve-25-refakatci-15633461/.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ