UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adanalı esnafın yüzü ‘Portakal Çiçeği Karnavalı’yla güldü

Spread the love

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen ‘Portakal Çiçeği Karnavalı’ için Adana’ya gelen vatandaşlar gündüz stantları gezerken, akşam da kente özgü yiyecekleri yemek için kebap ve şırdancılara akın etti. 10. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, 2 yıldır süren pandeminin ardından bu sene yerli ve yabancı binlerce kişinin katılımıyla düzenleniyor. Karnaval dolayısıyla kente binlerce ziyaretçi gelirken, bu ziyaretçiler gün içerisinde […]

Spread the love

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen ‘Portakal Çiçeği Karnavalı’ için Adana’ya gelen vatandaşlar gündüz stantları gezerken, akşam da kente özgü yiyecekleri yemek için kebap ve şırdancılara akın etti.

10. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, 2 yıldır süren pandeminin ardından bu sene yerli ve yabancı binlerce kişinin katılımıyla düzenleniyor. Karnaval dolayısıyla kente binlerce ziyaretçi gelirken, bu ziyaretçiler gün içerisinde önce Merkez Park ve Atatürk Parkı’ndaki stantları geziyor, ardından da kentin tarihi ve turistik mekanlarını ziyaret ediyor. Akşam saatlerinde ise ziyaretçiler Adana’ya özgü yemekleri yemek için kebap ve şırdancılara akın etti. Bu durum esnafın yüzünü güldürdü.

Content retrieved from: https://www.cukurovaexpres.com/adanali-esnafin-yuzu-portakal-cicegi-karnavaliyla-guldu-resimleri,2680.html.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ