UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adanalı Şair ve Yazar Arif Topal’ın “Kadın Erkek Eş’tir” adlı kitabı okurları ile buluştu

Adanalı Şair ve Yazar Arif Topal’ın “Kadın Erkek Eş’tir” adlı kitabı okurları ile buluştu
Spread the love

Adanalı Şair ve Yazar Arif Topal’ın “Kadın Erkek Eş’tir” adlı kitabı biz okurları ile buluştu. Yazarın 13. Kitabı olan Kadın Erkek Eş’tir, Cinius Yayınevi etiketiyle satışa sunuldu.

Yazar ilk kitap denemesini 2018 yılında rahmetli babası ile arasında geçen yaşam hikâyelerini harmanlayarak “Bırakma Ellerimi” adlı kitap olarak çıkartmıştı.

Kadın Erkek Eş’tir kitabın şimdilik Cinius yayınevinin web mağazasında satışa sunulduğunu belirten Arif Topal, kitabı satın almak isteyen okuyucuların Cinius Yayınevinin web sitesinden (https://cinius.shop/product/kadin-erkek-estir/) sipariş verebileceğini söyledi.

İşte  kitabın arka kapak yazısı…

“Erkekimsi kadınımtraklar” ve “kadınımsı erkekimtraklar” ne derse desin; “kadın ve erkek, yarışmak için değil, yardımlaşmak için yaratıldı…”

Arif TOPAL kimdir?

1972’ de Adana Karaisalı ilçesi Eğlence köyünde doğdu. İlköğrenimini köyünde tamamladı. Karaisalı Kur’an Kursunda Hafızlık eğitimini aldı. Adana İmam Hatip Lisesinden mezun oldu.

Yükseköğrenimini İstanbul Marmara Üniversitesi İlahiyat Meslek Yüksekokulu, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Mersin Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanlığı bölümünde de yüksek lisansını tamamladı.

Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı Osmaniye, İstanbul ve Adana’ da çeşitli camilerde imam hatip, Mersin İl Müftülüğünde Murakıp, Bayburt, Mersin ve Osmaniye İl müftülüklerinde ve İstanbul Pendik Haseki Dini Yüksek İhtisas Merkezinde Personel Şube Müdürü olarak görev yaptı.

2017 yılı Nisan ayı itibariyle kurumlar arası geçiş yaparak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak naklen atandı. Halen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Sanalgazete.net ve adanaliyik.net internet web haber sitelerinde çok sayıda makaleleri yayımlanmış olup halen adı geçen sitelerde köşe yazarı olarak makaleler yazmaya devam etmektedir.

Toroslar 1922 Futbol Kulübü başkanlığını yapmakta olan Arif TOPAL evli ve üç çocuk babasıdır.

Şimdiye kadar Yayımlanmış Kitapları: Bırakma Ellerimi, Hayatı Sessize Aldım, Seyreyle Cemal’i Yâr ile, Canmânâ’m, Ümit Sizsiniz, Bekleyen Her Şey Soğur, Hafız’ın Günlüğü, Umuda Yürüyorum. Nasıl Zengin Oldum, Eyvallah, Geleceğimiz Geçmişimizde Saklı, Anlam’sızım.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ