UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adanalılar Dost Meclisi’nde buluştu

Spread the love

On bir ayın sultanı Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kala, Ankara’da yaşayan Adanalı ve Adana’yı seven dostlar iftar sofrasında bir araya geldiler.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Eğitim ve Yayın Daire Başkanı Ahmet Abdullah Sezen, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında Daire Başkanı Şair, Yazar Talip Işık, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında Şube müdürü Hakan Keçe ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Şube Müdürü, Şair, yazar, Aynı zamanda adanaliyik.net web haber sitesi yönetim Kurulu Başkanı Arif Topal’ın organize ettiği iftar programına yaklaşık 50 Çukurovalı bürokrat iftarda buluştular.

Başta Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Orgeneral Ali Çardakçı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürü Şemseddin Yalçın, Yargıtay Üyeleri Ali Unsat, Ali Yeldan, Emekli Albay BMS Savunma A.Ş yönetim kurulu başkanı Bilal Işık, HSK üyesi Mustafa Yapıcı, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Öğretim üyesi/Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Prof. Ali Avcu, Gazi Üniversitesi Teknoloji̇ Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Şevki Demirbaş, AK Parti 27. Dönem Milletvekili adayı, SGK Starteji Daire Başkanı Mehmet Akif Dostbil, Milli Savunma Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Abdullah Yaldız, Ankara Asayiş Müdürü Oben Özay, TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Naim Çoban, AK Parti Genel Baskan Yardımcısı AK Parti Sözcüsü Sayın Ömer Çelik’in Başdanışmanı Yakup Koç ve birbirinden değerli çok sayıda bürokrat İftar yemeğine katıldı.

Katılımcılar; “Böyle bir organizasyondan dolayı teşekkür ederek devamını dileriz” dediler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ