UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana’nın huzur ve güveni için çalışacağız

Spread the love

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın onayladığı İçişleri Bakanlığı’nın hazırladığı Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Kahramanmaraş’tan Adana’ya atanan İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Adanalılara ilk mesajını SABAH aracılığıyla verdi.

Müdür İnci, “Bu yurdun her köşesi olduğu gibi kendine has, sosyal, ekonomik ve kültürel özelliklerinin yanında vatanına, milletine bağlı, güvenlik güçlerine saygı ve desteği ile öne çıkan Adana sınırlarında yaşayan vatandaşlarımızın var olan can ve mal güvenliğinin devamını sağlamak birinci önceliğimiz olacak” dedi. 1989 yılında Polis Akademisi’nden komiser yardımcısı rütbesiyle mezun olup teşkilatta başladığı görevinde Polis Akademisi, Finlandiya/ Helsinki Güvenlik Ataşeliği ile Diyarbakır, Adıyaman ve Muğla Emniyet Müdürlüklerinde çeşitli rütbelerde görev yapan Emniyet Müdürü Doğan İnci Erzincan’ın ardından geldiği ve 4 yıldır görev yaptığı Kahramanmaraş’ta çok güzel günlerinin geçtiğini belirterek, “Kahraman kenti unutmayacağım” diye konuştu. Müdür İnci, “Ülkemizin istiklal ve istikbaline göz dikenlere, milletimizin aydınlık yarınlarına kastedenlere karşı her zaman diri olan mücadele ruhumuz ile Adanalı hemşerilerimizin hak ettiği ve yaşadığı mutlu ve huzurlu oldukları en güvenli kentler arasında yerini alan kentimiz de bunun devamını sağlamak temel prensibimiz olacaktır. Bütün mesaimizi, imkânlarımızı, Polis Teşkilatı olarak içinde yaşayanlarından aldığı destekle sağladığı huzuru ve güvenliği devam ettirmek için harcayacağız” diye konuştu.

HAZIRLIK YAPIYOR
Önümüzdeki günlerde Kahramanmaraş’tan ayrılarak yeni görev yeri olan Adana’ya gidecek olan Müdür Doğan İnci, “Çalışma arkadaşlarımla birlikte Adanalılara kendi alanımızda hizmet verirken onların bizlere sevgi ve saygı desteklerini hep yanımızda göreceğimden kuşku duymuyorum. Önleyici hizmetlerin başarılı olabilmesi için vatandaş-polis ilişkilerinin çok iyi olması gerekmektedir. Bu Adana’da en güzel şekilde vardır bizde bunu devam ettireceğiz” dedi.

https://www.sabah.com.tr/guney/2020/06/18/adananin-huzur-ve-guveni-icin-calisacagiz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ