UA-139466830-1
adanaliyik.net

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay’dan Zeydan Karalar’a sert tepki

Spread the love

Başkan Mehmet Ay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı beceriksizliği yüzünden yapamadığı işler için sürekli bahaneler ürettiğini söyledi. Başkan Mehmet Ay, açıklamasında “Bugün Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Adana’mızdaki otoban bağlantı yoluyla ilgili yalan ve algıyla Adanalı hemşehrilerimizi ve kamuoyunu aldatmaya çalışmıştır. Biz de her zaman olduğu gibi gerçekleri açıklayarak, […]

Spread the love

Başkan Mehmet Ay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı beceriksizliği yüzünden yapamadığı işler için sürekli bahaneler ürettiğini söyledi.

Başkan Mehmet Ay, açıklamasında “Bugün Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Adana’mızdaki otoban bağlantı yoluyla ilgili yalan ve algıyla Adanalı hemşehrilerimizi ve kamuoyunu aldatmaya çalışmıştır. Biz de her zaman olduğu gibi gerçekleri açıklayarak, Adanalı aziz hemşehrilerimizin yanıltılmasına müsaade etmeyeceğiz. Büyükşehir Belediyesi ile Karayolları arasında 5 yıl önce yapılmış bir protokol ile bu bağlantı yolları yapılması kararlaştırılmıştır. CHP’li Zeydan Karalar, Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı devraldığında bu bağlantı yollarının yüzde 70’i tamamlanmıştı. Beceriksiz ve yönetme kabiliyeti olmayan CHP yönetimi, yüzde 70 seviyesinde devraldığı projenin geri kalan yüzde 30’luk kısmını ancak 3 yılda bitirebilmiştir.” dedi.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/gundem/2022/03/27/ak-parti-adana-il-baskani-mehmet-aydan-zeydan-karalara-sert-tepki.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ