UA-139466830-1
adanaliyik.net

Anne ile kızının buruk mutluluğu

Spread the love

Hatay’da enkaz altından 131 saat sonra çıkarılmasının ardından Adana’daki hastanede sol bacağını kaybeden İrem Bağrıaçık (7), Isparta’da tedavi gören ve sol kolunu kaybeden annesi Halime Nuray Bağrıaçık’a (27) kavuştu. Depremde babası ile 10 aylık ve 5 yaşında olmak üzere iki kızını kaybeden anne Bağrıaçık, kızına kavuştuğu için buruk bir mutluluk yaşadığını söyledi. Bağrıaçık, “Ev bir […]

Anne ile kızının buruk mutluluğu
Spread the love

Hatay’da enkaz altından 131 saat sonra çıkarılmasının ardından Adana’daki hastanede sol bacağını kaybeden İrem Bağrıaçık (7), Isparta’da tedavi gören ve sol kolunu kaybeden annesi Halime Nuray Bağrıaçık’a (27) kavuştu.

Depremde babası ile 10 aylık ve 5 yaşında olmak üzere iki kızını kaybeden anne Bağrıaçık, kızına kavuştuğu için buruk bir mutluluk yaşadığını söyledi. Bağrıaçık, “Ev bir anda üzerime çöktü. Benim kolum, İrem’in ise bacağı gardırobun altında kaldı.

Babam, kızımın üzerine kapaklanmış vaziyetteydi ve ölmüştü. Beni çıkarıncaya kadar 2 kızım daha can verdi” diye konuştu. İrem ise “Annemi çok özlemiştim. Çok sevindim” dedi.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/yasam/anne-ile-kizinin-buruk-mutlulugu-6371270.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ