UA-139466830-1
adanaliyik.net

Babadan sonra oğlu da öldü

Spread the love

Adana’nın Ceyhan ilçesinde sulama kanalına düşen oğlunu kurtarmak için suya atlayınca boğulan 50 yaşındaki Ramazan Aslan’dan sonra hastanede yaşam mücadelesi veren 9 yaşındaki Melih de hayatını kaybetti. 24 Temmuz’da Narlık Mahallesi’nde meydana gelen olayda, oğlu ile keçi otlatmaya çıkan Ramazan Aslan, Melih’in DSİ’ye ait sulama kanalına düştüğünü görünce hemen suya atlamış, küçük çocuk vatandaşlar tarafından […]

Babadan sonra oğlu da öldü
Spread the love

Adana’nın Ceyhan ilçesinde sulama kanalına düşen oğlunu kurtarmak için suya atlayınca boğulan 50 yaşındaki Ramazan Aslan’dan sonra hastanede yaşam mücadelesi veren 9 yaşındaki Melih de hayatını kaybetti.

24 Temmuz’da Narlık Mahallesi’nde meydana gelen olayda, oğlu ile keçi otlatmaya çıkan Ramazan Aslan, Melih’in DSİ’ye ait sulama kanalına düştüğünü görünce hemen suya atlamış, küçük çocuk vatandaşlar tarafından kurtarılırken, babanın cansız bedeni bir gün sonra bulunmuştu.

Adana’da yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Melih ise yapılan tüm müdahalelere rağmen dün kurtarılamayarak hayata veda etti.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/yasam/babadan-sonra-oglu-da-oldu-6103149.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ