UA-139466830-1
adanaliyik.net

Başkan Erdoğan’ın o sözleri devrimi başlattı!

Spread the love

AK Parti, dünya tarihinin en büyük şehircilik hamlesi olan kentsel dönüşümde adeta başarı hikayesi yazdı. Başkan Erdoğan’ın “Bedeli ne olursa olsun, yapacağım” sözleriyle başlattığı deprem dönüşümü hamlesi, tüm ülkede hayata geçirildi. Bugüne kadar 3,3 milyon konutun dönüşümü tamamlandı. Hedef 81 ilde güvenli yapılar. Türkiye, tarih boyunca en büyük depremlerin yaşandığı ülkeler listesinde ilk sıralarda yer […]

Başkan Erdoğan’ın o sözleri devrimi başlattı!
Spread the love

AK Parti, dünya tarihinin en büyük şehircilik hamlesi olan kentsel dönüşümde adeta başarı hikayesi yazdı.

Başkan Erdoğan’ın “Bedeli ne olursa olsun, yapacağım” sözleriyle başlattığı deprem dönüşümü hamlesi, tüm ülkede hayata geçirildi. Bugüne kadar 3,3 milyon konutun dönüşümü tamamlandı. Hedef 81 ilde güvenli yapılar.

Türkiye, tarih boyunca en büyük depremlerin yaşandığı ülkeler listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Son yüzyılda büyüklüğü 7 ve üzeri olan 16 deprem gerçekleşti.

Ülkemizi derinden sarsan Adana, Erzurum, Varto, Bingöl, Tokat, Erzincan, Van, Kütahya, Elazığ, İzmir ve Kahramanmaraş depremlerini yaşadık.

17 Ağustos’ta 18 bin canımızı, 6 Şubat’ta ise 50 bin 500 kişiyi kaybettik.

Bu noktada can güvenliğini merkeze alan kentsel dönüşüm çalışmaları, son dönemde büyük bir hız kazandı.

O SÖZLER BİR DEVRİMİ BAŞLATTI
Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın; 2012 yılında “Bedeli ne olursa olsun, yapacağım” sözleriyle başlattığı deprem dönüşümü hamlesi, tüm ülkede hayata geçirildi.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/galeri/ekonomi/baskan-erdoganin-o-sozleri-devrimi-baslatti-kentsel-donusum-bugune-nefes-yarina-umut-oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ