UA-139466830-1
adanaliyik.net

BENİM DE BİR GOLÜM VAR

Spread the love

Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Toroslar 1922 Gençlik ve Spor Kulübü tarafından hazırlanan, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenmekte olan “BENİM DE BİR GOLÜM VAR”  Projesi start verdi.

Proje, “Atıl durumda olan Salbaş Futbol Sahası’nın bakım, onarımı ile sporun yapılmasına dezavantaj yaşayan Adana Salbaş bölgesinde, gençlerin spor kültürünün aşılanması, sosyal ve kültürel gelişimlerinin sağlanması, temel hak ve hürriyetlerini etkin biçimde kullanan bireyler olması” amaçlanmaktadır.

Proje ile ilgili olarak Proje Koordinatörü Mustafa Gündeş, “Eğitim öğretim biriminde yer alan antrenörlerimiz eşliğinde bölgede gençlerin ulaşımlarını sağlayarak Salbaş Futbol Sahası’nda yetenek taraması yapılmaya başlanmıştır. Salbaş ve çevresi mahallelerdeki tüm gençlerimizi bekliyoruz.” dedi.

Toroslar 1922 Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Arif Topal‘ da proje ile ilgili yapmış olduğu açıklamada, “Adana Toroslar 1922 Gençlik ve Spor Kulübümüz adına arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu, Gençlik ve Spor Bakanlığımızca uygun görülen “Benim de Bir Golüm Var” projesi ile, İlimizde imkansızlıklar içerisinde başarı hikayeleri olacak bir çok çocuğumuzu tespit ederek bu gençleri erken yaşlarda bulup işlemek, ülkemizin geleceğine kazandırmak amacıyla kırsal bölgelerde yetenek taraması yapıyoruz. Kulüp olarak amacımız, gençlerin spor kültürünün aşılanması, sosyal ve kültürel gelişimlerinin sağlanması, temel hak ve hürriyetlerini etkin biçimde kullanan bireyler olmalarını sağlamaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ