UA-139466830-1
adanaliyik.net

Burada evimden daha rahatım

Spread the love

Asrın felaketine Osmaniye’de yakalanan ve Adana’da Çukurova Erkek Yurdu’na yerleştirilen 71 yaşındaki Nezahet Burak, şeker hastalığı yüzünden sol ayak parmakları kesildiği için yürümekte güçlük çekiyor. Asrın felaketine oğlu, gelini ve 2 torunuyla birlikte oturduğu binanın 3’üncü katında yakalanan ve enkaz altında kalmaktan son anda kurtulan 4 çocuk annesi Osmaniyeli Nezahet Burak, Adana’da Gençlik ve Spor […]

Burada evimden daha rahatım
Spread the love

Asrın felaketine Osmaniye’de yakalanan ve Adana’da Çukurova Erkek Yurdu’na yerleştirilen 71 yaşındaki Nezahet Burak, şeker hastalığı yüzünden sol ayak parmakları kesildiği için yürümekte güçlük çekiyor.

Asrın felaketine oğlu, gelini ve 2 torunuyla birlikte oturduğu binanın 3’üncü katında yakalanan ve enkaz altında kalmaktan son anda kurtulan 4 çocuk annesi Osmaniyeli Nezahet Burak, Adana’da Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Çukurova Erkek Yurdu’na yerleştirildi. Evinin yıkıldığını anlatan Nezahet teyze, “Gelinim, çocuklarıyla birlikte babasının yayladaki evine gitti. Beni de görevliler devletimizin yurduna getirdi.

Burada evimden rahatım. Yemekleri çok güzel. Sıcak su hiç eksik değil. Görevliler nasıl yardım edeceklerini şaşırıyorlar. Hepsi yüzlerinden gülücükleri eksik etmiyor. 71 yaşındayım böyle bir ilgi görmedim” diye konuştu.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/yasam/71-yasindaki-nezahet-nine-burada-evimden-daha-rahatim-6369738.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ