UA-139466830-1
adanaliyik.net

Cumhur İttifakı’nda birlik ve beraberlik ruhu var

Spread the love

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yerel seçimlerde Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberlik ruhu içinde çalıştıklarını belirtti. Kanlı, Adana’da tüm ilçe belediyelerini kazanma hedefinde olduklarını vurguladı ve ihanet ve husumet cephesine karşı Cumhur İttifakı ruhunu zedelemeye kimsenin gücü yetmeyeceğini söyledi. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yerel seçimlerde Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberlik […]

Cumhur İttifakı’nda birlik ve beraberlik ruhu var
Spread the love

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yerel seçimlerde Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberlik ruhu içinde çalıştıklarını belirtti. Kanlı, Adana’da tüm ilçe belediyelerini kazanma hedefinde olduklarını vurguladı ve ihanet ve husumet cephesine karşı Cumhur İttifakı ruhunu zedelemeye kimsenin gücü yetmeyeceğini söyledi.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, yerel seçimlerde Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberlik ruhu içinde çalıştıklarını belirtti.

Kanlı, yaptığı açıklamada, yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçe belediyelerini kazanma hedefinde olduklarını ifade eden Kanlı, şunları kaydetti:

“İhanet ve husumet cephesine karşı köprülerde, meydanlarda kurulmuş Cumhur İttifakı ruhunu zedelemeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Bulanık suda balık avlamak isteyenlere fırsat verilmeyecektir. Hiç kimse merak etmesin, Adana Cumhur İttifakı’nındır, bizimdir, hepimizindir. 31 Mart’ta kazanan Adana’mız, değerli vatandaşlarımız olacaktır.”

Kaynak: AA

Content retrieved from: https://www.sondakika.com/guncel/haber-mhp-adana-il-baskani-cumhur-ittifaki-nda-birlik-ve-16627361/.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ