UA-139466830-1
adanaliyik.net

Deprem bilimci Naci Görür Adana’ya dikkat çekti

Spread the love

Prof. Dr. Naci Görür, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Adana’daki fay üzerindeki hareketlenmeler konusunda uyarıda bulundu. Prof. Dr. Naci Görür, Kahramanmaraş’ta yaşanan 5.0 ve 4.1 büyüklüğündeki depremlerin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Görür Adana hakkındaki uyarısını yineledi. Kahramanmaraş çevresinde de hissedilen iki depremin ardından, yer bilimci Prof. Dr. Naci Görür, Twitter hesabından depreme […]

Deprem bilimci Naci Görür Adana’ya dikkat çekti
Spread the love

Prof. Dr. Naci Görür, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Adana’daki fay üzerindeki hareketlenmeler konusunda uyarıda bulundu.

Prof. Dr. Naci Görür, Kahramanmaraş’ta yaşanan 5.0 ve 4.1 büyüklüğündeki depremlerin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Görür Adana hakkındaki uyarısını yineledi.

Kahramanmaraş çevresinde de hissedilen iki depremin ardından, yer bilimci Prof. Dr. Naci Görür, Twitter hesabından depreme dair paylaşım yaptı. Görür, Adana uyarısını yinelediği paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Yağmurlu/Göksun-K. Maraşta 5,1 ve 4,1 depremler oldu. Daha önceki tweetlerimizde de belirttiğimiz gibi, bu depremler 6 Şubat Gaziantep ve K. Maraş depremlerinden sonra Sürgü fayının Göksun civarındaki en batı ucunda meydana geldi. Stres transferi nedeniyle muhtemelen Göksun’dan Adana havzasına inen faylar üzerinde hareketlenmeler beklenebilir. Geçmiş olsun.”

Content retrieved from: https://www.medyaege.com.tr/deprem-bilimci-naci-gorur-adanaya-dikkat-cekti-218647h.htm.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ