UA-139466830-1
adanaliyik.net

Doğa Katillerine Kim Dur Diyecek?

Spread the love

Şehrin en güzide yeşil alanlarının yer aldığı Seyhan Baraj Gölü’nü gören merkez Sarıçam ilçesine bağlı Bayramhacılı mahallesindeki görüntü görenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Göl kenarındaki tepelik bir alanda iş makinalarıyla düzleştirme çalışmaları yapılırken, toprak ise kamyonlarla başka yerlere naklediliyor. Kıyı kanununu hiçe sayan çalışma için yetkililerin ne gibi bir işlem yapacağı merak ediliyor. Adana’da son zamanlarda, […]

Doğa Katillerine Kim Dur Diyecek?
Spread the love

Şehrin en güzide yeşil alanlarının yer aldığı Seyhan Baraj Gölü’nü gören merkez Sarıçam ilçesine bağlı Bayramhacılı mahallesindeki görüntü görenleri hayretler içerisinde bırakıyor.

Göl kenarındaki tepelik bir alanda iş makinalarıyla düzleştirme çalışmaları yapılırken, toprak ise kamyonlarla başka yerlere naklediliyor. Kıyı kanununu hiçe sayan çalışma için yetkililerin ne gibi bir işlem yapacağı merak ediliyor.

Adana’da son zamanlarda, Seyhan Baraj Gölü çevresinde kim veya kimler tarafından yapıldığı bilinmeyen işgaller karşısında Çevre İl Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin harekete geçmesi bekleniyor.

Content retrieved from: https://www.objektifa.com/mobil/haber/doga-katillerine-kim-dur-diyecek-2165.html.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ