UA-139466830-1
adanaliyik.net

Göl manzaralı ‘orta hasarlı’ milyonluk dairelerde belirsizlik sürüyor

Spread the love

Adana’da depremden etkilenen orta hasarlı binaların ne olacağına dair belirsizlik sürüyor. Depremden önce fiyatı 10 milyon liraya kadar çıkan göl manzaralı orta hasarlı dairelerin bulunduğu bulvar ise adeta ıssız bir şehri andırıyor. Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat günü yaşanan depremlerde 11 şehir ağır hasar aldı. On binlerce insanın hayatını kaybettiği depremlerde Adana’da da 11 bina yıkıldı. […]

Göl manzaralı ‘orta hasarlı’ milyonluk dairelerde belirsizlik sürüyor
Spread the love

Adana’da depremden etkilenen orta hasarlı binaların ne olacağına dair belirsizlik sürüyor. Depremden önce fiyatı 10 milyon liraya kadar çıkan göl manzaralı orta hasarlı dairelerin bulunduğu bulvar ise adeta ıssız bir şehri andırıyor.

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat günü yaşanan depremlerde 11 şehir ağır hasar aldı. On binlerce insanın hayatını kaybettiği depremlerde Adana’da da 11 bina yıkıldı. Yıkılan binaların tamamı ise merkez Çukurova ilçesinde oldu.

Deprem öncesi fiyatları 10 milyon liraya kadar çıkan göl manzaralı 2 apartman da merkez Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesi’nde yıkıldı. Bu yıkımlarda yüzlerce insan hayatını kaybetti. Çok sayıda bina da orta ve ağır hasar aldı. Depremde orta ve ağır hasar alan birçok binanın bulunduğu göl manzaralı Süleyman Demirel Bulvarı ise adeta ıssız bir kenti andırmaya başladı. Bulvar üzerinde bulunan bazı ağır hasarlı binalarda yıkım başlarken, depremin üzerinden 6 ay geçmesine rağmen orta hasarlı binaların belirsizliği ise sürüyor.

Content retrieved from: https://www.sondakika.com/haber/haber-gol-manzarali-orta-hasarli-milyonluk-dairelerde-be-16209246/.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ