UA-139466830-1
adanaliyik.net

Lösemiyi Atlatan Çocuklar Karting Yaptı

Spread the love

Adana’da lösemiyi atlatan çocuklar, kadın pilot eşliğinde karting yapma hayalini gerçekleştirdi. Çocuklar, turuncu balonlarla süslenen ‘Go kart’ araçlarıyla eğlendi. Lösemiyi yenen 7 yaşındaki Kuzey Deniz Şengezer ve Mersin’de yaşayan 10 yaşındaki Emir Ali Akkuş, Adana’daki bir programda Türkiye’nin ilk ve tek kadın hobi karting pist denetmeni olan pilot Şendağ Öztoprak’a karting yapmak için ulaştı. Öztoprak, […]

Lösemiyi Atlatan Çocuklar Karting Yaptı
Spread the love

Adana’da lösemiyi atlatan çocuklar, kadın pilot eşliğinde karting yapma hayalini gerçekleştirdi. Çocuklar, turuncu balonlarla süslenen ‘Go kart’ araçlarıyla eğlendi.

Lösemiyi yenen 7 yaşındaki Kuzey Deniz Şengezer ve Mersin’de yaşayan 10 yaşındaki Emir Ali Akkuş, Adana’daki bir programda Türkiye’nin ilk ve tek kadın hobi karting pist denetmeni olan pilot Şendağ Öztoprak’a karting yapmak için ulaştı.

Öztoprak, çocukların bu isteklerini kırmayarak Adana’da bulunan karting pistine bu çocukları götürdü. İlk olarak burada çocuklara eğitim veren Öztoprak, daha sonra çocuklarla birlikte ‘Go kart’ aracına binerek onlarla birlikte tur attı. Çocukların mutlulukları da adeta gözlerinden okundu.

Content retrieved from: https://www.sondakika.com/haber/haber-losemiyi-atlatan-cocuklar-adana-da-karting-yapti-16540227/.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ