UA-139466830-1
adanaliyik.net

Pozantı’ya doğalgaz müjdesi

Spread the love

Adana’nın Pozantı ilçesi bu yılın sonunda doğalgaza kavuşacak. Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, 2022 yılının sonuna doğru D-750 Karayolu üzerindeki esnafların ve Atatürk Caddesi’ndeki iş yerleri ve evlere doğalgaz meşalesinin yakılacağı müjdesini verdi. Başkan Çay, “2023 yılında tüm ilçe doğalgaza kavuşacak” dedi. Aksa Doğalgaz Adana Bölge Müdürü Halit Demir’in kendisini ziyaret ederek süreç hakkında bilgilendirildiğini […]

Spread the love

Adana’nın Pozantı ilçesi bu yılın sonunda doğalgaza kavuşacak. Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, 2022 yılının sonuna doğru D-750 Karayolu üzerindeki esnafların ve Atatürk Caddesi’ndeki iş yerleri ve evlere doğalgaz meşalesinin yakılacağı müjdesini verdi. Başkan Çay, “2023 yılında tüm ilçe doğalgaza kavuşacak” dedi.

Aksa Doğalgaz Adana Bölge Müdürü Halit Demir’in kendisini ziyaret ederek süreç hakkında bilgilendirildiğini belirten Çay, “Sayın Demir, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez’in talimatıyla 2022 yılı içerisinde Adana’nın ilçelerinde bir tek Pozantı’da, 2023 yılında ise diğer ilçelerde yatırım yapılacağını ifade ettiler. 2022 yılının sonuna doğru Atatürk Caddesi ve D-750 Karayolu üzerindeki iş yerleri öncelikli olmak şartıyla yatırıma başlayacaklar. 2023 yılında ise diğer ara sokaklar ve mahallelere doğalgaz ulaştırılacak” diye konuştu.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/adana/2022/02/02/pozantiya-dogalgaz-mujdesi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ