UA-139466830-1
adanaliyik.net

‘Teşkilat Akademisi Mahalle’ başlıyor

Spread the love

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, AK Parti’de eğitim programlarının hız kesmeden devam ettiğini belirterek, bu hafta sonu da mahalle başkanları ve yönetimlerini kapsayan ‘Teşkilat Akademisi Mahalle’ eğitim programı yapılacağını söyledi. AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, “AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı’mızın başkanlığında yürütülen eğitim programları hız kesmeden devam ediyor. […]

‘Teşkilat Akademisi Mahalle’ başlıyor
Spread the love

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, AK Parti’de eğitim programlarının hız kesmeden devam ettiğini belirterek, bu hafta sonu da mahalle başkanları ve yönetimlerini kapsayan ‘Teşkilat Akademisi Mahalle’ eğitim programı yapılacağını söyledi.

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, “AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı’mızın başkanlığında yürütülen eğitim programları hız kesmeden devam ediyor. Türkiye geneli, 3 kademe, il ve ilçe teşkilatlarımıza yönelik eğitim programları daha önce yapılmıştı. Şimdi sırada mahalle başkanlarımız ile yönetimlerini kapsayan “Teşkilat Akademisi Mahalle’ programı var. İlimizde hafta sonu yapılacak olan eğitim programına 830 mahalle başkanımız ile yönetimleri katılacak” dedi.

Eğitimler, alanında uzman ve kamuoyunun da çok iyi tanıdığı isimler tarafından verileceğini vurgulayan Ay, “Katılımların çok yoğun olduğu eğitim programlarında, eğitimin yanı sıra bir araya gelmenin ve Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sürekli ifade ettiği gibi ‘Bir olmanın, iri olmanın, diri olmanın’ da sevincini yaşıyoruz” diye konuştu.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/adana/2022/06/23/teskilat-akademisi-mahalle-basliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ