UA-139466830-1
adanaliyik.net

TOKİ Adana konut kura sonuçları

Spread the love

Adana TOKİ kuraları için gözler bu hafta çekilişte olacak. Şimdiye kadar 70 bini aşkın kura çekilişi yapılırken kuralarda sıradaki il Adana oacak. Peki, Adana TOKİ kura çekimi ne zaman, saat kaçta? TOKİ Adana sosyal konut kura çekilişi canlı yayını nasıl izlenecek? ADANA TOKİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN? Adana kura çekiliş tarihi, 10-13 Ocak tarihi olacak. […]

TOKİ Adana konut kura sonuçları
Spread the love

Adana TOKİ kuraları için gözler bu hafta çekilişte olacak.

Şimdiye kadar 70 bini aşkın kura çekilişi yapılırken kuralarda sıradaki il Adana oacak. Peki, Adana TOKİ kura çekimi ne zaman, saat kaçta? TOKİ Adana sosyal konut kura çekilişi canlı yayını nasıl izlenecek?

ADANA TOKİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

Adana kura çekiliş tarihi, 10-13 Ocak tarihi olacak. Bu tarihlerde 6 bin 356 konutun kurası çekilecek.

Adana TOKİ çekilişi takvimi açıklandı. Buna göre, TOKİ Adana’da kura çekilişleri 10 Ocak’ta Çukurova, Seyhan, Yüreğir ve Ceyhan ilçelerinde başlayacak. Sarıçam, Yumurtalık TOKİ kuraları 12 Ocak’ta, Kozan, İmamoğlu ve Tufanbeyli TOKİ kuraları ise 13 Ocak’ta çekilecek.

TOKİ KURA SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

ura çekimini canlı olarak izleyemeyecek olan kişiler ise çekiliş tamamlandıktan sonra TOKİ’nin resmi internet adresi üzerinden sorgulama yapabilecekler.

TOKİ KURA SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

E-DEVLET TOKİ SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU ÜCRETİ İADESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

“Başvuru dönemi içinde” başvuru bedelini alarak başvurusunu iptal edebilir. Daha sonra asil hak sahibi olmayanların başvuru bedelleri kuradan sonra 5 işgünü sonra iade edilecek. Başvurusu iptal edilenler de kurayı beklemeden başvuru bedelini iade alabilecekler.

Content retrieved from: https://www.kucuksaat.com/toki-adana-21-31-konut-kura-sonuclari-ve-isim-listeleri-27867h.htm.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ