UA-139466830-1
adanaliyik.net

TOKİ Adana ucuz sosyal konut başvuruları, kura çekimi ne zaman yapılacak?

Spread the love

TOKİ 250 bin sosyal konut projesinde başvuru şartları, kura çekim tarihi ve e-Devlet ekranı gibi birçok detay bugün binlerce vatandaşın gündeminde. Adana ilindeki konut projesinden ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar ise “Adana TOKİ ucuz sosyal konut başvuruları, kura çekimi ne zaman, başvuru şartları nelerdir?” sorularına yanıt arıyor. İşte Adana TOKİ konut projesi e-Devlet başvuru ekranı! […]

TOKİ Adana ucuz sosyal konut başvuruları, kura çekimi ne zaman yapılacak?
Spread the love

TOKİ 250 bin sosyal konut projesinde başvuru şartları, kura çekim tarihi ve e-Devlet ekranı gibi birçok detay bugün binlerce vatandaşın gündeminde. Adana ilindeki konut projesinden ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar ise “Adana TOKİ ucuz sosyal konut başvuruları, kura çekimi ne zaman, başvuru şartları nelerdir?” sorularına yanıt arıyor.

İşte Adana TOKİ konut projesi e-Devlet başvuru ekranı!

Adana TOKİ başvuru ekranı, bu bölgedeki proje kapsamında ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Başvuru şartları, tarihleri, ev fiyatları gibi birçok konut bugün itibarıyla netlik kazanacak. Öte yandan “Adana TOKİ ucuz sosyal konut başvuruları, kura çekimi ne zaman, başvuru şartları nelerdir?” soruları da yanıt aramaya başladı. İşte Adana TOKİ başvuru şartları ve e-Devlet ekranı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DUYURDU: BAŞVURULAR YARIN BAŞLIYOR!

TOKİ başvuru 2022 şartları belirlenirken, Başkan Recep Tayyip Erdoğan 250 bin sosyal konut ve 100 bin arsa satışı için dar gelirlinin merakla beklediği açıklamayı yaptı. Böylece “TOKİ başvuru şartları, sosyal konut ve arsa satışı ne zaman başlayacak” sorusu yanıt bulmuş oldu.

Cumhuriyet Tarihinin En Büyük Sosyal Konut Projesi Tanıtım Töreni gerçekleşti. Başkan Erdoğan TOKİ sosyal konut projesi için uygulanacak daire fiyatları ve taksit ödemeleri hakkında detayları duyurdu.

608 bin TL’ye sahip 2+1 fiyatlı konutlarımıza aylık 2 bin 280 TL taksitle 240 ay vadeyle sahip olunabilecek. 3+1 konut fiyatı 850 bin lira. 3 bin 187 TL taksitle 240 ay vadeyle sahip olunabilecek.

Belirlenen toplam bedelin yüzde 10’u peşin alınacak.

192 bin 500 liradan başlayan toplam fiyat ve bin 604 liradan başlayan taksitlerin 120 ay vadeyle, faizsiz şekilde ödeneceği bir yöntemle vatandaşlarımıza satılacak.

İşyerlerini, 350 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 2 bin 633 TL’den başlayan taksitlerle, 120 ay vadeyle genç girişimcilere sunulacak.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/yasam/adana-toki-basvuru-sartlari-2022-adana-toki-ucuz-sosyal-konut-basvurulari-kura-cekimi-ne-zaman-e-devlet-basvuru-ekrani-6155772.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ