UA-139466830-1
adanaliyik.net

TOKİ konutlarının önemini gördük

Spread the love

Başkan Erdoğan: Çeşitli engellemelere rağmen kentsel dönüşümü yaptığımız yerlerdeki insanlarımız bize teşekkür ediyor. Hamdolsun tek bir TOKİ konutu bile yıkılmadı. Bu başarıyı tüm yurda yaymayı hedefliyoruz Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli deprem bölgelerini ziyaret turunda Hatay ve Kahramanmaraş’tan sonra dün de Osmaniye ve Gaziantep’te incelemelerde bulundu. Kentteki AFAD Genel Merkezi’nde […]

TOKİ konutlarının önemini gördük
Spread the love

Başkan Erdoğan: Çeşitli engellemelere rağmen kentsel dönüşümü yaptığımız yerlerdeki insanlarımız bize teşekkür ediyor. Hamdolsun tek bir TOKİ konutu bile yıkılmadı. Bu başarıyı tüm yurda yaymayı hedefliyoruz

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli deprem bölgelerini ziyaret turunda Hatay ve Kahramanmaraş’tan sonra dün de Osmaniye ve Gaziantep’te incelemelerde bulundu. Kentteki AFAD Genel Merkezi’nde konuşan Başkan Erdoğan önemli mesajlar verdi:
Hatay merkezli 6.4 ve 5.8 büyüklüğündeki depremlere biz de Kahramanmaraş’ta yakalandık. 6 Şubat’tan bu yana ardı ardına yaşanan depremler nedeniyle yüreğimize düşen ateşi anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor. Bilim insanları 6 Şubat’ta maruz kaldığımız deprem felaketini karada meydana gelen en büyük deprem olarak tespit etti. Sadece ülkemizin değil, insanlık tarihinin en büyük tabii felaketlerinden biriyle karşı karşıyayız. Devlet ve millet olarak yaralarımızı sarmaya, yeniden hayata tutunmaya çalışıyoruz.
TOKİ vasıtaları ile yürütülen toplu konutların önemini gördük. Tek bir TOKİ konutu bile hamdolsun yıkılmadı. Çeşitli engellemelere rağmen kentsel dönüşümü yaptığımız yerlerdeki insanlarımız bize teşekkür ediyor. Bu başarıyı deprem bölgesinden başlayarak tüm ülkemize yaymayı hedefliyoruz.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/gundem/2023/02/22/toki-konutlarinin-onemini-gorduk.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ