UA-139466830-1
adanaliyik.net

Üretken, Dinamik, Geliştiren, Erdemli Bir Belediyecilik

Üretken, Dinamik, Geliştiren, Erdemli Bir Belediyecilik
Spread the love

MHP  Genel Merkezinden belediye başkanı ile belediye meclisi ve il genel meclisi üyeliği aday adaylığı başvurularının 15 Aralık Cuma günü sona ereceğini belirtmesi üzerine adaylık için başvurular son hız devam ediyor.

Bu süreç kapsamında, belediye başkanı aday adayları MHP Genel Merkezi’ne şahsen müracaat ederek başvuru formu dolduruyorlar. Belediye meclisi ve il genel meclisi üyeliği aday adaylığı başvurularının ise il ve ilçe teşkilatlarınca alınmaktadır.

Aday başvuru süreci başlaması ile birlikte Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve İlçelerinde de yoğun bir talep olduğu gözlenmekte.

Adana da eğitim camiasının sevilen yüzü, Eğitimci-Bürokrat Yusuf Erdem de MHP Genel Merkezinde Pozantı İlçe Belediye Başkanlığı için aday başvurusunda bulundu.

Başvuru sonrası yaptığı açıklamada; “Türkiye Yüzyılında gündem olan değil, gündemi belirleyen, Türkiye’mize yakışan yeni bir ruhla, Milliyetçi Harekete yakışır sadık bir inanç, Hakkı ve Halkı önceleyen bir anlayışla Pozantı’mıza hizmete talibiz” dedi.

Başkan adayı Erdem, “Mevlana Celalettin’i Rumi Hazretlerinin dediği gibi; Olduğumuz gibi görüneceğiz, göründüğümüz gibi olacağız.” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ