UA-139466830-1
adanaliyik.net

Yüreğir belediyesinden Adıyaman’da iftar

Spread the love

Adana’nın Yüreğir Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından büyük yıkıma uğrayan 11 ilden biri olan Adıyaman’da depremzedelere iftar verdi. Deprem bölgesinde yaraların sarılması için büyük bir hassasiyetle çalışmalarını sürdüren Yüreğir Belediyesi, asrın felaketinde büyük yıkımın yaşandığı Adıyaman’da iftar yemeği dağıtımı gerçekleştirdi. Adıyaman merkezde kurulan çadır kentte depremzedelere sıcak yemek ve tatlı dağıtımı yapan belediye ekipleri, daha […]

Yüreğir belediyesinden Adıyaman’da iftar
Spread the love

Adana’nın Yüreğir Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından büyük yıkıma uğrayan 11 ilden biri olan Adıyaman’da depremzedelere iftar verdi.

Deprem bölgesinde yaraların sarılması için büyük bir hassasiyetle çalışmalarını sürdüren Yüreğir Belediyesi, asrın felaketinde büyük yıkımın yaşandığı Adıyaman’da iftar yemeği dağıtımı gerçekleştirdi.

Adıyaman merkezde kurulan çadır kentte depremzedelere sıcak yemek ve tatlı dağıtımı yapan belediye ekipleri, daha sonra tek tek gezdiği çadırlarda ihtiyaçları belirledi. Depremzede vatandaşlara yönelik desteklerinin Ramazan ayında da devam edeceğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Yüreğir’de depremzede kardeşlerimiz için başlattığımız yardım seferberliğini sürdürmeye, yaralarımızı birlikte sarmaya devam ediyoruz.

Kardeşlik ve paylaşma ayı olan mübarek Ramazan’ın bereketini Adıyamanlı depremzede kardeşlerimizle paylaştık. Acımız da bir soframız da bir” dedi.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/adiyaman/2023/03/30/yuregir-belediyesinden-adiyamanda-iftar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ