UA-139466830-1
adanaliyik.net

Yürüyen merdivende yürümeyi bilmeyen adam mı memleketi yönetecek?

Spread the love

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na sert sözlerle yüklendi. Togg üzerinden eleştirilerini sıralayan Çelik, Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz senelerde yürüyen merdivene ters binme olayını hatırlatarak “Yürüyen merdivende yürümeyi bilmeyen adam memleket mi yönetecek?” dedi. Türkiye 14 Mayıs’ta seçime gidiyor. 20 gün sonra kurulacak olan sandıklar ile milyonlarca seçmen […]

Yürüyen merdivende yürümeyi bilmeyen adam mı memleketi yönetecek?
Spread the love

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na sert sözlerle yüklendi.

Togg üzerinden eleştirilerini sıralayan Çelik, Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz senelerde yürüyen merdivene ters binme olayını hatırlatarak “Yürüyen merdivende yürümeyi bilmeyen adam memleket mi yönetecek?” dedi.

Türkiye 14 Mayıs’ta seçime gidiyor. 20 gün sonra kurulacak olan sandıklar ile milyonlarca seçmen Cumhurbaşkanı ve 28.Dönem Milletvekili tercihini gerçekleştirecek.

Kritik seçimler öncesinde partiler ve adaylar çalışmalarını hızlandırırken gerek adayların gerek ise ittifakların birbirlerine yönelik söylediği sözler yeni polemiğin fitilini ateşliyor.

Content retrieved from: https://www.tgrthaber.com.tr/secim-2023/omer-celikten-yuruyen-merdiven-uzerine-kilicdarogluna-salvolar-2884955.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ