UA-139466830-1
adanaliyik.net

Zeydan Karalar’ın ‘Osmaniye’ iddiasına yalanlama

Spread the love

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın Ceyhan ve Yumurtalık ilçesinin Osmaniye’ye bağlanacağı yönündeki ifadeleriyle ilgili Valilikten açıklama yapıldı. Adana Valiliğinden, Osmaniye’nin büyükşehir yapılması için Ceyhan ve Yumurtalık ilçelerinin Osmaniye’ye bağlanacağı iddiasına ilişkin, “Adana’mızın ve Türkiye’nin gündeminde böyle bir konu yokken valiliğimize atfen yapılan bu açıklama, talihsiz bir açıklama olmuştur.” denildi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Osmaniye’nin […]

Zeydan Karalar’ın ‘Osmaniye’ iddiasına yalanlama
Spread the love

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın Ceyhan ve Yumurtalık ilçesinin Osmaniye’ye bağlanacağı yönündeki ifadeleriyle ilgili Valilikten açıklama yapıldı.

Adana Valiliğinden, Osmaniye’nin büyükşehir yapılması için Ceyhan ve Yumurtalık ilçelerinin Osmaniye’ye bağlanacağı iddiasına ilişkin, “Adana’mızın ve Türkiye’nin gündeminde böyle bir konu yokken valiliğimize atfen yapılan bu açıklama, talihsiz bir açıklama olmuştur.” denildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Osmaniye’nin büyükşehir yapılması için Adana’nın Ceyhan ve Yumurtalık ilçelerinin Osmaniye’ye bağlanacağına ilişkin Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın beyanlarının yer aldığı anımsatıldı.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Adana’mızın ve Türkiye’nin gündeminde böyle bir konu yokken valiliğimize atfen yapılan bu açıklama, talihsiz bir açıklama olmuştur. Hizmet makamında olanların devlet adamlığı sorumluluğu içerisinde hareket etmeyip hayali gündemlerle kamuoyunu meşgul etmesi, bir de valilik makamının adının kullanılarak bu asılsız konulara doğruluk kazandırılmaya çalışılması hem yanlış hem de kabulü mümkün değildir. Adana gibi kadim bir şehirde ciddi konuların konuşulması ve vatandaşın sorunlarının gündem yapılması herkesin yararına olacaktır.”

Content retrieved from: https://www.star.com.tr/guncel/zeydan-karalarin-osmaniye-iddiasina-yalanlama-hayali-gundemle-kamuoyunu-mesgul-ediyor-haber-1743730/.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ