UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Halil Nacar, göreve başladı

Spread the love

Adana’da uzun yıllardır Seyhan Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten ve Adana İl Sağlık Müdürü olarak atanan Uzman Doktor Halil Nacar, göreve başladı. Seyhan Devlet Hastanesi’nde 6 yıl başhekimlik görevini yürütürken çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlikleri ile başarılı çalışmalara imza atan Uzm. Dr. Halil Nacar, Dr. Ahmet Özer’in yerine Adana İl Sağlık Müdürü olarak atanmasının […]

Spread the love

Adana’da uzun yıllardır Seyhan Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten ve Adana İl Sağlık Müdürü olarak atanan Uzman Doktor Halil Nacar, göreve başladı.

Seyhan Devlet Hastanesi’nde 6 yıl başhekimlik görevini yürütürken çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlikleri ile başarılı çalışmalara imza atan Uzm. Dr. Halil Nacar, Dr. Ahmet Özer’in yerine Adana İl Sağlık Müdürü olarak atanmasının ardından bugün göreve başladı. Devir teslim töreninde konuşan Nacar, “Göreve başladığımız bugünden itibaren çalışmalara hız kazandırarak devam ettireceğiz” dedi.
İl Sağlık Müdürlüğü binasında yapılan devir-teslim törenine çok sayıda sağlık personeli ve kentte bulunan hastanelerin başhekimleri katıldı.

Content retrieved from: https://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/adana/adana-il-saglik-muduru-dr-halil-nacar-goreve-41588866.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ