UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana’da Toros’a yeni nesil klima takıldı

Spread the love

Adana’da bu yıl rekor kıran aşırı sıcaklar, 1989 yılında üretimi yapılan ve zorlu arazi şartlarında bölgede tercih edilen Toros’a yeni nesil klima taktırdı. Kozanlı sürücü Nurettin Kılınç, yeni araç almak yerine her yere ulaşımını sağladığı 26 yıllık emektarı arabasına sanayide özel bir sistemle yeni nesil klima taktırdı. Kılınç, Kozan Oto Sanayi’nde bir esnafla hayalini kurduğu […]

Adana’da Toros’a yeni nesil klima takıldı
Spread the love

Adana’da bu yıl rekor kıran aşırı sıcaklar, 1989 yılında üretimi yapılan ve zorlu arazi şartlarında bölgede tercih edilen Toros’a yeni nesil klima taktırdı.

Kozanlı sürücü Nurettin Kılınç, yeni araç almak yerine her yere ulaşımını sağladığı 26 yıllık emektarı arabasına sanayide özel bir sistemle yeni nesil klima taktırdı. Kılınç, Kozan Oto Sanayi’nde bir esnafla hayalini kurduğu klimalı araba için başvurdu. Bunun üzerine sanayici Toros’a klima sistemi yaptı.

Yaklaşık 25 bin TL masraf yaparak aracı klimalı hale getiren Kılınç, klimayı taktırdıktan sonra hemen açarak, Kozan sıcaklarında yanmadan gezmeye devam edeceğini belirtti.

Content retrieved from: https://www.sondakika.com/haber/haber-adana-da-toros-a-yeni-nesil-klima-takildi-16236043/.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ