UA-139466830-1
adanaliyik.net

“Adana’ya Korku Depremi Pompalıyorlar”

Spread the love

Türkiye’yi yasa boğan 6 Şubat’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6’lık Kahramanmaraş merkezli, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Hatay, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa’da büyük yıkımlara neden olan depremlerden sonra fayların son durumuna ilişkin uzmanların değerlendirmeleri devam ediyor. Kahramanmaraş-Göksun / Karaahmet’te 4.0 büyüklüğünde depreme ilişkin açıklama yapan Paleosismolog ve Deprem Jeologu Dr. Ramazan Demirtaş, bunun artçı bir […]

“Adana’ya Korku Depremi Pompalıyorlar”
Spread the love

Türkiye’yi yasa boğan 6 Şubat’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6’lık Kahramanmaraş merkezli, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Hatay, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa’da büyük yıkımlara neden olan depremlerden sonra fayların son durumuna ilişkin uzmanların değerlendirmeleri devam ediyor.

Kahramanmaraş-Göksun / Karaahmet’te 4.0 büyüklüğünde depreme ilişkin açıklama yapan Paleosismolog ve Deprem Jeologu Dr. Ramazan Demirtaş, bunun artçı bir deprem olduğunu söyledi.

Demirtaş şunları yazdı: “Çardak Fay Zonu’nun batı ucunda olan artçı bir deprem.. Birileri hiçbir somut veri olmadan 5 aydır Adana’da hayali büyük deprem üretmeye devam ederek, korku depremi pompalamaya devam ediyor..”

Content retrieved from: https://www.objektifa.com/mobil/haber/adanaya-korku-depremi-pompaliyorlar-5468.html.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ