UA-139466830-1
adanaliyik.net

Bu eşkiyalar Adanalılar’ın gözünde asla “ADANALI OLAMAZLAR

Spread the love

Yüreğir Kaymakamlığı’na bağlı Vefa Sosyal Destek Grubu Ekipleri, vatandaşlarımıza yetişmek için çalışmalarına devam ederken akşam saatlerinde 6-7 kişilik bir grup tarafından sözlü ve fiziki saldırıya uğradı.

Saldırı ile ilgili olarak AK Parti Basın sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Basın ve Halkla İlişkiler Başkanı Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Adana il Başkanı Mehmet Ay, AK Parti Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru, Ahmet Zenbilci, Tamer Dağlı sosyal medya Twitter hesaplarından tepkilerini dile getirdiler.

Çelik, ” Adana’da vatandaşlarımıza hizmet götüren Vefa Sosyal Destek Grubu’na yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum.

Adanalılar böyle eşkiyalıklara izin vermez. Adanalılar eşsiz Adanalı vefası ile Vefa Sosyal Destek Grupları’na sahip çıkacaktır. Bu vefakarlığa saldıran eşkiyalar Adanalılar’ın gözünde asla “ADANALI OLAMAZLAR.”

Bütün Adanalıları milletimize canla başla hizmet götüren, ihtiyacı olan aileleri yalnız bırakmayan ve büyüklerimizin her an yanında olan Vefa Sosyal Destek Grupları’na sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Sarıeroğlu, ” Adana Yüreğir İlçemizde büyük bir özveriyle emek veren Yüreğir Vefa Sosyal Destek Grubumuza saha çalışması yaparken, Yüreğir Kaymakamımızın da çalışmaların başında olduğu sırada, gerçekleşen fiziki ve sözlü saldırıyı kınıyorum.

İçinden geçtiğimiz hassas süreçte kıymetli hemşehrilerimiz için gece- gündüz çalışan kardeşlerimize yapılan bu zorbalık ve saldırı asla kabul edilemez. Hukuki sürecin takipçisi olacağız. Adanamız büyük başarı hikayesi yazan Vefa Sosyal Destek Gruplarımızın her daim yanındadır” dedi.

AK Parti Adana il başkanı Mehmet Ay, “Dün Van’da şehit edilen Vefa Sosyal Destek Grubu personellerinin acısını yaşarken, bugün yine bir saldırının daha Adana’da yaşanması bizleri derinden üzmüştür. Olay sıradan bir olay değildir. Milletimiz için fedakarca çalışan bir ekibe saldırıda bulunulması asla kabul edilemez. Milletimizin takdir ve teveccühünü kazanmış Vefa Sosyal Destek Grubuna bu menfur saldırıyı yapanlar, sadece devletimizin bir kuruluşuna değil, milletimize uzanan yardım eline saldırmıştır. Bu zorbalığın ve alçaklığın, hukuk çerçevesinde sonuna kadar takipçisi olacağız.

Yapılan bu çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Kaymakam beye ve Vefa Sosyal Destek Grubuna geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Vatandaşlarımız için gece gündüz çalışan Vefa Sosyal Destek Grubunu hiçbir güç milletimize hizmet yolunda yıldıramayacak, korkutamayacaktır!

Vefa sosyal destek grubuna saldıranları ve bu saldırganlara destek verenleri protesto ediyoruz. Bu saldırılara karşı tüm Adana halkını emniyet güçlerimize sahip çıkmaya, destek vermeye davet ediyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ