UA-139466830-1
adanaliyik.net

Mevlit Kandili’nde vatandaşa bal şerbeti dağıtıldı

Spread the love

Tüm yurtta olduğu gibi Adana’nın Kozan ilçesinde de camiler mübarek Mevlit Kandili dolayısıyla doldu taştı. Camiye gelen vatandaşlara kandil simidi ve bal şerbeti ikram edildi. Tarihi Hoşkadem Camii önünde Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Şenoğul ve Kozan Belediyesi Aşevi Personelleri tarafından namaz kılmaya gelen vatandaşlara kandil simidi ve bal şerbeti ikram edildi. Şenoğul, Belediye Başkanı Kazım […]

Mevlit Kandili’nde vatandaşa bal şerbeti dağıtıldı
Spread the love

Tüm yurtta olduğu gibi Adana’nın Kozan ilçesinde de camiler mübarek Mevlit Kandili dolayısıyla doldu taştı. Camiye gelen vatandaşlara kandil simidi ve bal şerbeti ikram edildi.

Tarihi Hoşkadem Camii önünde Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Şenoğul ve Kozan Belediyesi Aşevi Personelleri tarafından namaz kılmaya gelen vatandaşlara kandil simidi ve bal şerbeti ikram edildi. Şenoğul, Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın selamlarını vatandaşlara ileterek onun adına kandillerini kutladı. Mübarek Mevlit Kandili’nde Tarihi Hoşkadem Camii’nde ülkemizde yaşanan doğa olaylarında hayatını kaybeden vatandaşlarımız için de dua edildi.

Content retrieved from: https://adanatorosgazetesi.net/mevlit-kandilinde-vatandasa-bal-serbeti-dagitildi/.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ