UA-139466830-1
adanaliyik.net

Birçoğunun bilinçaltı “nolur daha çok yangın çıksın” histerisini yansıtıyor!

Arif TOPAL

Arif TOPAL

Spread the love

Birçoğunun bilinçaltı “nolur daha çok yangın çıksın” histerisini yansıtıyor!

Siyasi olarak farklı görüşlerde olabiliriz ama vatanımızı, milletimizi ilgilendiren deprem, afet, yangın, musibet, terör gibi konularda politik propaganda olmaz. Siyasi rant devşirmeye çalışmak olmaz.

Hep birlikte, hiçbir ayrım gözetmeksizin ülkemizin birliği, dirliği için çalışma olur.
Yardım olur,
Destek olur,
Dua olur.

Dinimiz bunu emreder, devlet kültürümüz bunu uygun görür.

Birileri yeşil vatanı savunup, koruyup Ormanın Kahramanları oluyor, birileri yangından siyasi rant çıkarmaya çalışıp ormanın katilleriyle iş tutuyor.

Bir başka cenahta, insanların ortak kullanım alanı olan sahile çöküp, ormanın içindeki koyda yalnızca deniz araçlarıyla ulaşılabilinen villanın sahipleri olan sözüm ona sanatçı bozuntuları yangın duyarı kasıyor, yetkililer de bu şaklabanlara laf yetiştirme telaşında.

Onlarca uçak ve onlarca helikopterle yangına müdahale ediliyor. Türkiye bu konuda dünyanın en iyilerinden biri. Ama ne önemi var?

Nasıl oldu, sabotaj mı?

Arkasında ne var, gibi sorular zaten ayrıntı ve tartışılmamalı. “Sarayı” hedef al, salla gitsin…

Bazı hayvanlar; vücutlarının anatomik yapıları nedeniyle kafalarını belli bir açıdan sonra yukarı doğru kaldıramazlar. Dolayısıyla bu tür yaratıklar yangın söndürme çalışmalarına katılan gökyüzünde ki uçak ve helikopterleri görmeleri mümkün olmuyor.

Öküz altında buzağı arayan, mesleği kameralar önünde affedersiniz gaz çıkarmak, geğirerek para kazanmak olan bu sanatçı bozuntuları; yangın çıksın da hükümeti yangın üzerinden yıpratalım diye fırsat kolluyorlar. Bu tür yaratıklardan mutlaka hesap sorulmalı.

Canımızdan can alan orman yangınlarını bir senaryo gibi sunup duyar kasmaya ve böylesine can yakıcı acılardan pirim yapmaya çalışan haysiyetsizlerin devletin kurumlarını ve milletin acılarını kendilerine meze yapması ne kadar acı.

Cennet vatanımızı, cehenneme çevirmek için hainliğe doymayan organize ihanet şebekesi ve efendileri;

“Keşke yaktığımız ormanlarda bir ağaç, keşke yaktığımız buğday tarlarında bir başak olsaydık” diyecek hale geleceksiniz inşallah…

Selam ve dua ile…

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ