UA-139466830-1
adanaliyik.net

Düşmanımız bile delikanlı değil!

Arif TOPAL

Arif TOPAL

Spread the love

Düşmanımız bile delikanlı değil!

Olayı yanlış anlamış bunlar Reis onlara topunuz gelsin dedi, onlar da toplarını alıp gelmişler. Hep Reisin suçu. İşte bunlar da üzerlerine alındı. Gökkuşağı renklerine bürünün dememişti. Düşmanımız bile delikanlı değil.

Topunuz gelin. Elinizden geleni ardınıza koymayın. Avrupa’nızla Amerika’nızla gelin. Ne kadar iki yüzlü millet düşmanı varsa yanınıza kapın gelin.

Bunlar boyunlarında “hürriyet” yazan tasmalarla gezen, Antidemokrat, antipatik gayri milli, Emperyal devletlerin güdümündeki ve bunları tarif etmek için kelimelerin kifayetsiz kaldığı zavallılardır.

Siyasi tartışmayı kaybettikçe, yan yollarda ilerler muhalefet. Dindar- muhafazakar kesimin, alet edilen konularda söz hakkı verilmiyor. Dış bağlantılı “elitin” hiç bir zaman söz hakkı tanımamıştır Türkiye’de. Fikir ve görüş meselesi değil sadece bir algı operasyonu yapılıyor.

Bir sefer daha deniyorlar. Biliyorlar ki bunu da başaramazlarsa üst akıllarına hesap vermek zorunda kalacaklar. Son şansları belki de. Ama demedi demeyin bu sefer topyekün altında kalacaklar yapmaya çalıştıkları şeyin.

Kendisini ülkenin tek sahibi gibi ve bürokratik elit gören, vesayetçi kesimin tüm kaleleri ellerinden gittikçe kuduruyorlar. Yalan, iftira, ve çirkefliklerinin sonu olsun inşAllah.

Kale gördükleri milletindir ve milletin evlatlarının olacaktır, olmalıdır.

Yerli ve milli olan her şeye karşı, toplumun kutsallarına saldırmaya cephe açmış, güçlü Türkiye’yi içine sindirememiş ölü toprağını Türkiye artık üzerinden silkelemeli…
Gelişen olaylar, yarınlara ait müjdelere gebedir…

Selam ve dua ile..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ