UA-139466830-1
adanaliyik.net

İçimizdeki İsveç ve Danimarkalılar!

Arif TOPAL

Arif TOPAL

Spread the love

İçimizdeki İsveç ve Danimarkalılar!

Son zamanlarda moda oldu. Bazı belediyeler kendi siyasi görüşünü destek vermeyenlere hakaret/küfür eden ve Türk Aile yapısına uymayan hareketler içinde olan sözde sanatçıları özellikle seçip konser/tiyatro gösterisi yaptırıyorlar.

En son Tarsus Belediyesi’nin düzenlediği ve çocukların da izlediği, ahlak dışı diyalogların bulunduğu açık hava tiyatro oyununda çarşaflı bir kadın figürü üzerinden müstehcen replikler ve argo ifadelerle İslami değerler ayaklar altına alınıyor.

Ve bugün Mersin Valiliği, bu tiyatro gösterisi hakkında Tarsus Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

Tarsus Belediyesi himayesinde gerçekleştirilen sözde tiyatro gösterisi ile alenen bir skandala imza atarak bilinç altındaki dini değerlere olan düşmanlığını, maneviyat hasımlığını, ayrıştırıcılık sevdasını gözler önüne sermiştir.

Şimdi sizlere soruyorum; İsveç’te, Danimarka’da, mukaddesatımıza yapılan en hafif tabirle, Tarsus Belediyesinde yapılan saygısızlık arasında ne fark var?
İzleyenlere sorsanız Müslümanız derler. Tepki maalesef!

Ülkemizde tiyatro siyasi propaganda aracına dönüştürülmüş, ülkede mahalle mahalle gezip nifak tohumu ekmektedirler.

Sözde demokrat geçinerek mangalda kül bırakmayanların gerçek yüzü, kirli zihinleri, düşünsel sefaleti bir kez daha açıkca ortaya dökülmüştür.

Hem İslam ve kadın düşmanlığı hem de etnik kökenler üzerinden ırkçılık yapılmış, mütedeyyin insanlarımızın ahlakına alenen saldırılmıştır.

Bu Milletin kutsallarını ve değerlerini hedef alan böyle bir rezilliği kabul etmemiz asla mümkün değildir.

Sanat diye yaptıkları şeyin sanatla ilgili olmadığını beyinleri anladığı gün disney plus’s da tepki gösterecek tıyneti ve zekayı kendilerinde bulacaklardır.

Maalesef ki hiçbir zaman anlamayacaklar çünkü işlerine gelmeyecek…

Selam ve dua ile.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ