UA-139466830-1
adanaliyik.net

Sizde dümeni kırdınız!

Arif TOPAL

Arif TOPAL

Spread the love

Sizde dümeni kırdınız!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ın Vitrin Mankeni sözüne çok içerlemiş Sayın Abdurrahman Dilipak.

Bu ülkede başörtüsü için mücadele vermiş, başörtüsünün ehemmiyetini bilenler, gerçek insan hakları, özgürlükçü düşünceye sahip kişiler dışında kalan herkes, Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘vitrin mankeni’ sözünden kendi ikiyüzlülüğünü, kirli düşüncelerini savunacaktır.

Sayın Dilipak, “Nerden çıktı bu konu mankeni tartışması. Bu herkesi vurur. Konu mankeni olanı da olmayanı da vurur. Sahi bana dava açan o il teşkilatındaki hanımlardan başkanı, anladık da arkasında duranlar neydi.. Bir kural doğru ise, herkesi bağlar. Başkaları da başka örnekler sunar.” Demiş.

Sayın Dilipak, Cumhurbaşkanına Fikri Sağlar’ın ifadesi soruluyor, o da bunların zihniyeti belli , eski çağda kaldılar, yeni çağa ayak uydurmaları lazım , öyle oy almak için 3-5 vitrin mankeni gibi başörtülü almakla olmuyor” diyor .

Vazgeçin artık sayın Dilipak. Muradınızı kelimelere boğdurmuşsunuz. Bilerek veya bilmeyerek (kelimelerin çift veya fazla anlamlarda kullanılmasını kalkan yapıyorsunuz veya okuyucuların nasıl algılayacağını hesaba katmamışsınız. İnanın benzetmeniz olmamış. Nefsiniz ve kibriniz ağır basmış, anlaşılan algınızı yitirmeye başlamışsınız.
Yazık ki yazık…

işte bu yüzden alimlerimiz” Allah son nefesimiz de iman’lı gitmeyi nasip eylesin” demişler.

Size açılan dava ile bu kadar meşgul olacağınıza eski günlerdeki gibi islam davasına hizmet etmeyi deneseniz. Nefsinize açılan dava bu kadar önemli olmamalı. Mesele islam davası olmalı. Sizi ateşe atsalar da yanmalı ama davayı savunmaya devam etmeli.

Mahkemeden, hesap vermekten bir korkun yok ise her defasında bunu yazma, eşleştirme Dilipak. Ayrıca nereden çıktı bu ne demek?

Sözcünün 2020 felaketi olarak Ayasofya açılışına iki çift laf etseydin keşke. Pardon edemezsin sen davet edilmedin ya Ayasofya’nın bir önemi yok.

Sizde dümeni kırdınız. Herkes Cumhurbaşkanımızın ne söylemek istediğini çok iyi anladı siz mi anlamadınız. Hayır Erdoğan giderse çok mu mutlu olacaksınız. Sizi biz takip ediyoruz, o taraf size dönüpte bakmaz bile. Uyanın artık. Sizi sevenleri üzmeyin.

Size soruyorum Dilipak;

Grup toplantılarında rozet takılan türbanlı mankenler, sokaklarda provakasyon yapan müftü karıları vitrin mankeni degilmiydi?

Selam ve dua ile…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ