UA-139466830-1
adanaliyik.net

Üslubu ağır bir zamandayız

Arif TOPAL

Arif TOPAL

Spread the love

Üslubu ağır bir zamandayız

Hayatında taş üzerine taş koymamış, milletine yabancı, kibirli, sözde artist ve sanatçı bozuntuları, ülkeye ve dünyaya kendilerince siyasi mesajlar vermeye çalışıyorlar. Şu yangınlar bitsin bu millet sizin de havanızı da söndürecek, merak etmeyin.

Ekranların vazgeçilmezi olan bu şahsiyetler “Sanatçı” mı, lağım çukuru mu belli değil. Devletinin yanında duran sanatçı linçlenir, fişlenir, dışlanır, hatta işinden edilir sonra da Gezi Parkı’nda “demokrasi, düşünce özgürlüğü” naraları atılır.

“Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler”.

Sinema, televizyon, müzik vb. alanlar devşirme kafaların elinde olduğundan; gerçek sanatçılar mahalle baskısı altında susturulurken, biz bunları on yıllarca gerçek sanatçı zannettik!..

Bu tip sanatçı müsveddeleri oynamış oldukları karaktere gerçek hayatta da mı uyum sağlıyor yoksa gerçek hayatta sahip oldukları karakteri mi oynama şansı buluyor?

TRT dizilerinde boy gösteren ismi lazım değil bir sanatçının sosyal medyada paylaştığını görünce sanki canlandırdığı karakter konuşmuş gibi gelecek size de. Belki de bana öyle geliyor.

Sanatçı hanım Efendi’nin paylaşımı aynen şöyle; “Bunu yapan geri zekalı : buna harcayacağın zamanı ülkenin yanan toprağını korumaya harcasan vatana millete daha hayırlı evlat olursun geri zekalıııııııı!! Havadan yardım talebi duyur, insanlara ihtiyac listeleri yolla bi işe yara bunu yapacağına be! S.SÜrlcek Akıl yok ya bunlarda“.

Size soruyorum “S.SÜrlcek Akıl yok” da ne demek yahu?

Bu paylaşımı görünce bu insanların neden bu kadar yaprak kafalı olduğunu daha iyi anlamış oluyoruz. Bu kesim aklını kullanmak için önce penise sürtünüyorlar sanırım. Kim aklını daha çok penise sürterse o daha zeki oluyor. Aklıyla cinsel organları yer değişmiş mahluklar.

Ama bunlar böyle para kazanıyorlar, beyin arayan ya da sorgulayan bir mekanizma yok ki.. Şuursuzca yapılan mizah var, küfür hakaret var, yerden yere çarpmak var, kaba kuvvet var. Savunacak davan yoksa, savuracak kontrolsüz gücün var.

Selam ve dua ile…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ