UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana MEB kontenjan duyuruları

Spread the love

MEB il içi atama takvimine göre öğretmenlerin bu yılki başvuruları başladı. 8 Temmuz’da başlayan il içi ihtiyaç listesine göre öğretmenler 40 eğitim kurumu tercih edebilecek. İl içi tayin ihtiyaç kontenjanları, her il için ayrı ayrı il müdürlükleri tarafından resmi internet sitesinde açıklanıyor. Bu kapsamda belirli nedenlerden dolayı şehir içerisinde yer değişikliği yapmak isteyen vatandaşlar detayları […]

Spread the love

MEB il içi atama takvimine göre öğretmenlerin bu yılki başvuruları başladı. 8 Temmuz’da başlayan il içi ihtiyaç listesine göre öğretmenler 40 eğitim kurumu tercih edebilecek. İl içi tayin ihtiyaç kontenjanları, her il için ayrı ayrı il müdürlükleri tarafından resmi internet sitesinde açıklanıyor.

Bu kapsamda belirli nedenlerden dolayı şehir içerisinde yer değişikliği yapmak isteyen vatandaşlar detayları araştırıyor. Peki Adana öğretmen atamaları il içi ihtiyaç boş kontenjan listesi açıklandı mı? İşte Adana MEB kontenjan duyuruları ile tüm detaylar…

Öğretmenlerin il içi ihtiyaç atamaları ile ilgili olarak Adana öğretmen atamaları il içi ihtiyaç boş kontenjan listesi açıklandı mı sorusuna yanıt aranıyor. Tayin için başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların geçtiğimiz gün itibarıyla 8 Temmuz itibariyle başlayan başvuruları yapması gerekiyor. Kontenjanlar her yıl personel. meb.gov.tr adresinden yayımlanırken, aynı ya da farklı illerden en çok 40 eğitim kurumunu tercih edebilecekler. Peki Adana öğretmen atamaları il içi ihtiyaç boş kontenjan listesi açıklandı mı? İşte Adana MEB kontenjan duyuruları!

ADANA ÖĞRETMEN ATAMALARI İL İÇİ İHTİYAÇ BOŞ KONTENJAN LİSTESİ

İl içi tayin ihtiyaç kontenjanları konusunda büyükşehirlerden biri olan Adana atama ihtiyaç listesi detaylar şöyle;

İL İÇİ İHTİYAÇ LİSTESİ AÇIKLANDI MI?

İl içi atama için kontenjanları için ihtiyaç listesi il milli eğitim müdürlükleri tarafından yayınlanıyor. İllerin milli eğitim müdürlüğü resmi internet adresi üzerinden il içi tayin atama ihtiyaç listesini görüntüleyebilirsiniz.

Content retrieved from: https://www.sabah.com.tr/egitim/2021/07/08/adana-meb-kontenjan-duyurulari-adana-ogretmen-atamalari-il-ici-ihtiyac-bos-kontenjan-listesi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ