UA-139466830-1
adanaliyik.net

Adana Ülkü Ocakları’ndan anlamlı dokunuş

Spread the love

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde ’Canlarımızı’ unutmadı. Dünyanın her köşesinde yaşam hakları elinden alınan, eziyet ve kötü muamele gören hayvanların yaşadığı zorluklara dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı mama, su ve broşür dağıtımı gerçekleştirdi. Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy’da […]

Adana Ülkü Ocakları’ndan anlamlı dokunuş
Spread the love

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde ’Canlarımızı’ unutmadı.

Dünyanın her köşesinde yaşam hakları elinden alınan, eziyet ve kötü muamele gören hayvanların yaşadığı zorluklara dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı mama, su ve broşür dağıtımı gerçekleştirdi.

Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy’da Asena, Ortaöğretim ve Üniversiteler Birimlerinin bu güne özel yaptığı duyarlı davranışları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Başkan Tutsoy paylaşımında “Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı olarak  4 Ekim Hayvanları Koruma Günü vesilesiyle, sokakta yaşayan “Canlarımız” için Asena, Ortaöğretim ve Üniversiteler Birimlerimiz ile Tüm İlçe Ocaklarımız “Eş Zamanlı” olarak şehrimizin “Tüm İlçelerinde” mama, su ve broşür dağıtımı gerçekleştirdik.” dedi.

Content retrieved from: http://www.kilithaber.com/haberler/adana-ulku-ocaklarindan-anlamli-dokunus/04-10-2023.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ