UA-139466830-1
adanaliyik.net

Ankara’daki Adanalılar Kahvaltıda Buluştu

Spread the love

Ankara’da yaşayan Adanalılar, Adanalılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen kahvaltıda bir araya geldiler.

Adanalılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Ankara 30 Ağustos Zafer Parkında düzenlenen kahvaltıda çeşitli Bakanlıklarda görev yapmakta olan bürokratlar ve iş insanı bir araya geldi.

Dernek başkanı Yunus Sakarya kahvaltıda yapmış olduğu konuşmada katılımcı hemşerilerime teşekkür ederek bu tür etkinliklere devam edeceklerini ayrıca 12 Temmuz Pazartesi saat 18 de Sebilurreşad Dergisi tarafından Ankara’da birincisi düzenlenen “Edebiyat, Kültür ve Sanat Sokağı Günleri” etkinliğinde , “Toroslarda Şiir, Edebiyat ve Kültür Mülahazaları” adı altında Torosların Şiir tadını Ankara’ya taşıyacaklarını söyledi.

Kahvaltıya katılan Sebilurreşad Derneği ve TÜRDEP’in Adanalı Genel Başkanı Fatih Bayhan da yapmış olduğu konuşmada Adanalılar Derneği Genel başkanı Yunus Sakarya’yı böyle bir organizasyon ile hemşerilerimizle buluşturduğu için teşekkür ederek, birlikten güç doğacağını, yapılacak her hayırlı hizmet için hem sahsinin hemde temsil ettiği derneklerin katkıda bulunacağını ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ